Wall of Fame

Gepost in Uitslagen

Hieronder vind je een overzicht van alle kampioenen van de regelmatig terugkerende evenementen van de afgelopen jaren. Alle uitslagen die gearchiveerd zijn, kan je vinden op de uitslagen pagina.

 

Clubkampioenschap

2wd Buggy

  1e plaats 2e plaats 3e plaats
2016 Arjan van de Graaf Tom van Drunen Paul Dijkstra
2015 Arjan van de Graaf Marco van den Tillaar Fred van Bemmel
2014 Arjan van de Graaf Ronald Joostema Johan Hooijmans
2013 Tom van Drunen Jan Beks Arjan van de Graaf

2wd Buggy Jeugd t/m 14

  1e plaats 2e plaats 3e plaats
2016 Sietse de Krieger Aron Hendriks Tiago van Schijndel
2015 Sietse de Krieger Wesley Nooyen Senna van Zoggel

2wd Buggy Jeugd t/m 17

  1e plaats 2e plaats 3e plaats
2016 Wesley Nooyen - -

4wd Buggy

  1e plaats 2e plaats 3e plaats
2016 Richard van Osch William van Bladel Paul Dijkstra
2015 Jack Box Eric Hendriks William van Bladel
2014 Eric Hendriks Bart Brouns Roel van Drunen
2013 Arie Vos Wesley van Helmond Tom Raymakers /
Jorg van Leuken

4wd Buggy Jeugd t/m 14

  1e plaats 2e plaats 3e plaats
2016 - - -
2015 Dominique van Helmond Senna van Zoggel  -

4wd Buggy Jeugd t/m 17

  1e plaats 2e plaats 3e plaats
2016 Jesse Mast - -

Short Course

  1e plaats 2e plaats 3e plaats
2016 Wieger Mast Davy Hesen Jan van Leeuwen
2015 Wieger Mast Fred van Bemmel Jesse Mast
2014 Bart Brouns Fred van Bemmel Center van Liempt
2013 Jos Hoogsteder Center van Liempd Harry Luijten

Short Course Jeugd t/m 17

  1e plaats 2e plaats 3e plaats
2016 Jordy Klijn Jesse Mast -
omhoog

Winterkampioenschap

2wd Buggy

  1e plaats 2e plaats 3e plaats
'15/'16      
'14/'15      
'13/'14 Wesley van Helmond Tom van Drunen Paul Dijkstra 
'12/'13 Tom van Drunen Patrick van Laer  Arjan van de Graaf

4wd Buggy

  1e plaats 2e plaats 3e plaats
'15/'16      
'14/'15      
'13/'14 Arie Vos Jan Beks  Jack Box 
'12/'13 Dirk van den Bosche  Arthur Eelen  Ronald Joostema 

Short Course

  1e plaats 2e plaats 3e plaats
'15/'16      
'14/'15      
'13/'14 Arie Vos Bas de Konink  Ron Beton 
'12/'13 Bas de Konink Philippe Hoevelinck  Fred van Bemmel 

Under construction...! Kom later terug voor meer!

omhoog

BK / BNK

2wd Buggy

  1e plaats 2e plaats 3e plaats
BK 2016 Wesley van Helmond Nicolas Risser Bruno Heremans 
BNK 2015 Nicolas Risser Brian van Rijnberk Wesley van Helmond 
BNK 2014 (Gras) Wesley van Helmond Marco Briers Wouter Wijnen
BNK 2014 (Klei) Wesley van Helmond Wouter Wijnen Bryan van Rijnberk
BNK 2013 Wesley van Helmond Bruno Heremans Nicolas Risser

4wd Buggy

  1e plaats 2e plaats 3e plaats
BK 2016 Brent Ausloos Marco Briers Bart van Echelpoel
BNK 2015 Dominique van Helmond Marco Briers  Eric Michiels 
BNK 2014 (Gras) Jean-Yves Konings Marco Briers Brent Ausloos
BNK 2014 (Klei) Jean-Yves Konings Bryan van Rijnberk Eric Michiels
BNK 2013 Bryan van Rijnberk Bart van Echelpoel Michael Somerwil
omhoog